Usługi - Firma Gryc - Usługi Pogrzebowe

Title
Przejdź do treści
  Usługi  
Kwiaty i wieńce
Wieńce i wiązanki pogrzebowe mają swoją symbolikę i często zastanawiają się Państwo, jak wybrać kwiaty, by godnie pożegnać zmarłego a jednocześnie dopasować się do uroczystości. Właśnie dlatego służymy wsparciem i pomocą, oferując gotowe wieńce, wiązanki i kwiaty pogrzebowe – naturalne i sztuczne. Tak, by łatwiej było Państwu wyrazić swoje uczucia i godnie pożegnać zmarłego.

Jeśli Państwo chcecie można wybrać ulubione kwiaty zmarłego, by w ten sposób najpełniej oddać wyrazy współczucia, szacunku i wsparcia dla Rodziny zmarłego.
Organizacja pogrzebów
Firma Gryc pomoże w tak trudnych dla Państwa chwilach załatwić wszystkie formalności związane z organizacją pogrzebu. Jeśli nie macie Państwo czasu lub nie jesteście w stanie sami się tym zająć, możemy w Państwa imieniu dopełnić formalności w USC, ZUS czy KRUS.

Ponieważ od lat cieszymy się dużym zaufaniem, na zlecenie możemy zrealizować kompleksowe usługi pogrzebowe – dla osób prywatnych, dla instytucji samorządowych czy lokalnych. Przeprowadzamy ceremonie religijne, świeckie – takie które mają postać tradycyjnego pochówku, jak i pogrzebu urny.

Dysponujemy sprawdzonym zapleczem technicznym i logistycznym, dlatego możemy obsługiwać nawet duże ceremonie pogrzebowe.
Administracja cmentarzami
Oferujemy pomoc w pełnym zakresie zarządzania i administracją cmentarzami. Zakres naszej oferty obejmuje wszystkie możliwe sytuacje – od wykonania piwniczek, poprzez nadzór prac kamieniarskich – łącznie w wydawaniem pozwoleń firmom kamieniarskim po tradycyjnie utrzymanie porządku i czystości. Powierzając nam opiekę nad grobem możecie być Państwo pewni, że zrobimy to z dużym zaangażowaniem i należytą starannością.
Kremacje
Jako jedni z nielicznych zakładów pogrzebowych w okolicy możemy kremować ciała zmarłych. Cała uroczystość odbywa się z zachowaniem wszystkich wymaganych przez przepisy standardów. W zależności od wyboru spopielanie odbywa się w trumnie drewnianej lub ekologicznej – przeznaczonej specjalnie do procesu kremacji. Cały cykl kremacyjny trwa około 120 minut. Po zakończeniu kremacji następuje proces studzenia prochów zmarłego a następnie złożenie do urny. Urna z prochami zostaje przekazana rodzinie zmarłego wraz z wymaganym Świadectwem Kremacji.

Przed dokonaniem kremacji Rodzina zawsze ma możliwość pożegnania się z bliską osobą dokładnie w ten sam sposób, co przy tradycyjnym obrządku pogrzebowym.
Tabliczki Nagrobkowe
Dla Państwa wygody oferujemy solidnie wykonane i przystosowane do zmiennego klimatu Polski tabliczki nagrobkowe. Przygotowaliśmy setki unikalnych zdobień, krojów pisma, ornamentów, by jak najlepiej sprostać upodobaniom naszych klientów. Możemy przygotować tabliczkę nagrobkową w dowolnym kształcie i wielkości – tak by można wykorzystać je nie tylko w czasie ceremonii pogrzebowej ale również powiesić na krzyżu.

Oferujemy tabliczki nagrobkowe wykonane z:
  • pleksa
  • szkło
  • granit
Budowa katakumb
Przygotowujemy zarówno zwykłe kwatery grobowe, a także bardziej zaawansowane katakumby rozbudowane o piwnice grobowe. Na Państwa życzenie wykonujemy projekt i całkowitą realizację piwnic grobu 1-osobowego, 2-osobowego, 3-osobowego lub wielorodzinnych katakumb. Każda wykonana przez nas piwnica grobowa czy katakumba jest niezwykle trwała i estetycznie wykonana.
Wszelkie prawa zastrzeżone GRYC
Wykonanie: unikalnie.pl
Sędziszów
ul. Majowa 18
Słomniki
Teren cmentarza
obok kaplicy
Wróć do spisu treści