O firmie - Firma Gryc - Usługi Pogrzebowe

Title
Przejdź do treści
  O firmie  
Tradycja i godność to dwa najważniejsze słowa, które przyświecają wszystkim naszym działaniom. Działamy od 1954r. a nasze wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiają, że zaufało nam już wiele rodzin.

Wiemy, w jak trudnym momencie życia korzysta się z usług naszej firmy i  zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest ustalanie wszystkich szczegółów związanych z pogrzebem. Właśnie dlatego do każdego kto się do nas zwróci z prośbą o pomoc w zorganizowaniu godnego pochówku  podchodzimy indywidualnie, szanując Państwa uczucia.

Można nam powierzyć ciało bliskiej osoby, mając pewność że będziemy je traktować godnie i z należytym szacunkiem. Pracownicy naszego domu pogrzebowego są bardzo starannie wyselekcjonowani. Każdy pracownik naszej firmy zachowuje się w stosunku do zmarłych stosownie do chwili – szanując ich ciała, przekonania religijne czy ostatnią wolę.

Staramy się być uczynni i pomocni pod każdym względem, mając na uwadze sytuację, w jakiej Państwo się znaleźli. Doradzamy, odpowiadamy na wszystkie pytania i jesteśmy do stałej dyspozycji. Jeśli powierzycie nam Państwo organizację całego pogrzebu, gwarantujemy że odbędzie się on na najwyższym poziomie profesjonalizmu i dokładnie w ten sposób, jak sobie Państwo życzycie. Potwierdzeniem naszych słów jest certyfikat przynależności do Polskiej Izby Pogrzebowej, która zrzesza sprawdzone firmy, świadczące usługi na najwyższym poziomie.
Wszelkie prawa zastrzeżone GRYC
Wykonanie: unikalnie.pl
Sędziszów
ul. Majowa 18
Słomniki
Teren cmentarza
obok kaplicy
Wróć do spisu treści